Лікування

Спеціалізація закладу (профіль санаторію)

Хвороби органів дихання, нервової системи та  захворювання системи кровообігу, ендокринної системи, медико-психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО. Термін лікування 12- 18 -21 та 24 дні.

Медичні відділення:

Відділення лікування органів дихання

Відділення лікування системи кровообігу

Відділення лікування нервової системи

Відділення лікування ендокринної системи

Реабілітаційне відділення відновлювального лікування хворих з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи

Реабілітаційне відділення відновлювального лікування хворих після перенесених ефективних операцій на легенях, у тому числі з приводу гнійних процесів не туберкульозного характеру

Реабілітаційне відділення медико-психологічної реабілітації постраждалий учасників АТО

Показання для лікування:

Хронічні  захворювання органів дихання:

хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів (тонзиліт, ларингіт, синусіт, аденоїди, вазомоторний риніт), повторна пневмонія, стан після перенесеної пневмонії, рецидивуючий та хронічний бронхіт в період ремісії або нестійкої клініко-лабораторної ремісії,  бронхіальна астма 1 та 2 ступенів важкості у періоді ремісії, обструктивний бронхіт, інші респіраторні алергози в період ремісії, часто тривало хворіючі діти.

Захворювання нервової ситеми:

наслідки запальних захворювань ЦНС в стадії ремісії, функціональні та інші розлади нервової системи (неврастенія, неврози, астенічні неврозоподібні стани), нейроциркуляторна дистонія, захворювання нервових корінців та сплетінь, ДЦП (дитячий церебральний параліч без втрати самообслуговування), пологові пошкодження плечового сплетіння.

Захворювання системи кровообігу:

Ревматизм, неревматичні ураження мітрального клапану, гіпертонична хвороба, вегетосудинна дистонія. Вроджені вади серця без ознак ендокардіту в стадії компенсації

Захворювання ендокринної системи:

Цукровий діабет латентний, явний, легкого та середнього ступенів в фазі стабільної компенсації (глікемія до 10 ммоль/л; добова глюкозурія не більше 5% вуглеводної цінності денного раціону) без проявів кетоацидозу та гіпоглікемічних станів, порушення обміну речовин, ожиріння, подагра.

Протипоказання для лікування:

Всі захворювання в гострому періоді; захворювання із декомпенсацією серцевої діяльності більше за 1 стадію, гіпертонична хвороба більше, як 1 та 2 стадії, без частих гипертоничних кризів та порушень серцевого ритму і провідності; бронхоектази, і з серцево-легеневою недостатністю; бронхіальна астма 3-го та 4-го ступеню важкості; інфекційні, паразитарні захворювання та контакт з інфекційними хворими  до закінчення терміну ізоляції; злоякісні новоутворення; злоякісна анемія; всі форми туберкульозу; залежність від психоактивних речовин та алкоголю;   кровохаркання;  розумова відсталість, втрата самообслуговування, цукровий діабет важкого ступеню, ускладнений, декомпенсований, схильний до кетоацидоза та гіпоглікемічних станів.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

Дієтотерапія, кліматолікування, лікувальна фізкультура, масаж, апаратна фізіотерапія,  інгаляції, аерозольтерапія, синглетно-киснева терапія, спелеотерапія, галотерапія, пелоїдотерапія, електропелоїдотерапія, фітотерапія, озокеритотерапія, кисневі коктейлі, аероіонотерапія, аромотерапія,  невідкладна медична допомога, в т.ч. стоматологична.


Перелік методів лікування та диагностики, що не входять у вартість путівки

Лікування у стоматолога, гідролазерний душ-масаж, гідролазерне зрошення ясен, автоматичний масажер „Релакс”, лікувальна подушечка „Зостера”, підводний душ масаж, вихрова ванна, перлинні ванни, аромованни, сауна, басейн, лікувальні душі („Шарко”, циркулярний, висхідний).